Vi har mat - vin og språkkurs i Italia. Størst utvalg har vi i Firenze. En velger selv om en vil ha ett komplett opplegg, eller om en kun vil delta på f.eks: Matlagingskurs, Vinsmaking/kurs, Vingårdsbesøk eller Språkkurs.
Vi arrangerer matlagingskursene i egne lokaler i Firenze. Men bor du i leilighet i byen, eller utenfor kan våre kursansvarlige også arrangere det i deres leilighet.
Vinkurs arrangeres også i Firenze sentrum. Vi anbefaler dog ett eller flere vingårsbesøk med vinsmaking. Vi henter dere på deres hotel/leilighet i egen minibuss. Guider dere igjennom det vakre landskapet. Om en ønsker, stopper vi på marked i Chianti før vi kjører videre til en eller flere vingårder. Hvor lunsj, rundtur og ikke minst vinsmaking står i fokus.
Vi har kanskje markedets beste priser - så nøl ikke med å kontakte oss for pristilbud.
Det er viktig at vi får opplyst antall personer, da dette har en del å si for prisen.
Vi har mat - vin og språkkurs i Italia. Størst utvalg har vi i Firenze. En velger selv om en vil ha ett komplett opplegg, eller om en kun vil delta på f.eks: Matlagingskurs, Vinsmaking/kurs, Vingårdsbesøk eller Språkkurs.
Mye skjer i Cruise livet - nå kan en gå ombord i Barcelona og etter 7 - 12 dager gå av i Istanbul. I sommer har vi også ett stort utvalg av cruise utfra Oslo. Så en trenger ikke tenke på fly engang, for å se mange flotte steder i Europa.
Vi kan nå tilby billetter til mange ulike arrangement verden over! Alt fra fotball, musicaler, opera til Formel 1...