Familiedrevet leilighetshotell på høyden ovenfor koselig Brela.
Trivelig, lite leilighetshotell beliggende like ovenfor Brelas strand og sentrum. Her bor du i rolige omgivelser og med gangavstand til butikker, restauranter, bad og sentrum. Nivåforskjeller på området samt til strand og sentrum.
Strandtype: lang strand med fin rullesteinsstrand og små viker.
Slik bor du
Fine leiligheter med parkett. De fleste med balkong eller terrasse. Luftkondisjonering, satellitt-tv, bad/dusj og wc.
HR-21811: 1-2 pers. Allrom med minikjøkken og 2 sengepl, utsikt over havet. Ca 30 m².
HR-21812: 2-4 pers. Kjøkken med spisebord , 2 soverom à 2 sengepl utsikt over havet. Ca 45-55 m².
Annet
3 etasjer. Parkering ca 300 m fra huset.
Obligatorisk
Sluttrengjøring betales til Sembo, 300 kr. Kjøkkenrengjøring utføres av gjesten. Sengetøy og håndduker inngår. Turistskatt inngår.
Ankomst
Lørdag og søndag, min 7 netter. Ingen resepsjon
Vi har mat - vin og språkkurs i Italia. Størst utvalg har vi i Firenze. En velger selv om en vil ha ett komplett opplegg, eller om en kun vil delta på f.eks: Matlagingskurs, Vinsmaking/kurs, Vingårdsbesøk eller Språkkurs.
Mye skjer i Cruise livet - nå kan en gå ombord i Barcelona og etter 7 - 12 dager gå av i Istanbul. I sommer har vi også ett stort utvalg av cruise utfra Oslo. Så en trenger ikke tenke på fly engang, for å se mange flotte steder i Europa.
Vi kan nå tilby billetter til mange ulike arrangement verden over! Alt fra fotball, musicaler, opera til Formel 1...