Paris er romantikkens by. Byen som frister med sitt overveldende tilbud av severdigheder og allikevel gir den besøkende en romantisk opplevelse.
Paris må man ikke gå glipp av. Når først inntrykkene over alle de kjente turistmålene har senket seg, kan man fordype seg i byens stemning. Henge på en café i atinerkvarteret, vandre vekk fra hovedstrøkene på jakt etter en liten hyggelig restaurant, eller slentre rundt på må og få og la hendelsene komme av seg selv. Paris er krydret på en forunderlig måte, og man preges av det på en gang hektiske storbymiljø og den fred og ro som finnes like om hjørnet. Mangfoldighet er ordet. Sjarm, imøtekommenhet og arroganse. Byen har sin egen rytme, sitt eget tempo. Paris lever.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vi har mat - vin og språkkurs i Italia. Størst utvalg har vi i Firenze. En velger selv om en vil ha ett komplett opplegg, eller om en kun vil delta på f.eks: Matlagingskurs, Vinsmaking/kurs, Vingårdsbesøk eller Språkkurs.
Mye skjer i Cruise livet - nå kan en gå ombord i Barcelona og etter 7 - 12 dager gå av i Istanbul. I sommer har vi også ett stort utvalg av cruise utfra Oslo. Så en trenger ikke tenke på fly engang, for å se mange flotte steder i Europa.
Vi kan nå tilby billetter til mange ulike arrangement verden over! Alt fra fotball, musicaler, opera til Formel 1...